پروژه کودکان امید از سوی شرکت سامسونگ در ایران

5 سال پیش

پروژه کودکان امید دوسال است در ایران ازسوی شرکت سامسونگ اجرا می شود

پروژه کودکان امید از سال ۲۰۱۲ تاکنون از سوی شرکت سامسونگ  در ایران اجرا شده و در آینده ای نزدیک سایر کشورها نیز میزبان این پروژه خواهند بود.

children-omid-samsung

‘ دوک پارک’ شنبه در نشست خبری با خبرنگران به مناسبت هفته نابینایان با اشاره به اینکه از سال ۲۰۱۲ این شرکت پروژه کودکان امید در جهت حمایت از کودکان نابینا در ایران را دنبال می کند اظهار داشت: شرکت سامسونگ نزدیک به دوسال است که در ایران در کتابخانه های نابینایان برای تجهیز کردن بخش تکنولوژی و استفاده از امکانات الکترونیکی مطالعه وارد عمل شده و ممکن است در سال آینده این کار را که در قالب طرح کودکان امید است در سایر کشورها انجام دهد.

وی گفت: همچنین بنا شده است تا در روز های ۲۴ و ۲۵ مهرماه از مدیرام کتابخانه های استان با دعوت انجمن نابینایان کشور به تهرات بیایند و در کارگاه هایی با روانشناسی کودکان نابینا و همچنین آموزش استفاده از تجهیزات الکترنیکی نابینایان را فرا بگیرند.

لازم به ذکر است شرکت سامسونگ وظیفه حمل و نقل کودکان نابینا را برای استفاده از کتابخانه های نابینایان تقبل کرده است.

سفیر کمپین کودکان امید:

مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس و محبوب ایرانی، سفیر کمپین کودکان امید است. ایشان به عنوان یکی از هنرمندان برجسته کشور که فعالیت های اجتماعی بسیاری به ویژه در بحث کودکان داشته اند، به عنوان پیام رسان این کمپین معرفی شده اند. وی پیش از این سفیر صلح صندوق بین المللی کودکان سازمان ملل متحد یونیسف بوده است.

children-omid-samsung-mahtab-keramati

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار