تحولی در طراحی یخچال‌‌های امروزی

6 سال پیش

تحولی در طراحی یخچال‌‌های امروزی:

 ShowCase  سامسونگ، سازگار با نیاز خانواده‌ها

 

طراحی منحصربه‌فرد، قابلیت سازمان‌دهی و نظم بیشتر، مصرف انرژی پایین و  قابلیت سرمایش فلزی، همه از ویژگی‌هایی جالب و متفاوتی هستند که در یخچال جدید  Showcaseگنجانده‌شده‌اند. جدیدترین یخچال فریزر سامسونگ بانام Food Show Case دارای قابلیت‌های برتر در عرصه‌ی تکنولوژی، طراحی و عملکرد است. سامسونگ با معرفی این یخچال، گام بلند دیگری در عرصه تکنولوژی صنعت لوازم‌خانگی برداشته است.

این مدل که از خانواده‌ جدید یخچال‌های سامسونگ بانام شوک یس  (Show Case)است، طراحی نوآورانه‌ای دارد. فضاهای داخلی این یخچال از طریق دو درب مختلف، به طرز هوشمندانه‌ای جداشده‌اند به‌طوری‌که دسترسی به مواد غذایی را بر اساس پرمصرف و کم‌مصرف بودن آن‌ها آسان‌ می‌کند. به گفته مدیر ارشد اجرایی بخش محصولات الکترونیک سامسونگ، تحقیق در سبک زندگی خانواده‌ها نشان می‌دهد که پیدا کردن خوراکی‌های موردنیاز به‌محض باز کردن درب یخچال، یکی از انتظارات مهم خانواده‌ای امروزی است و سامسونگ با تلفیق یافته‌های مهندسی و طراحی مبتکرانه خود به این نیاز پاسخ داده است.

refrigerators

با استفاده از یخچال شوک یس  (Show Case)مصرف‌کنندگان با سرعت بیشتر و بدون صرف وقت طولانی، به مواد موردنیاز خود دسترسی پیدا می‌کنند. فضای ویترین مانند و قفسه‌بندی شده‌ بیرونی این یخچال، چهار برابر بزرگ‌تر از قفسه‌ یخچال‌های معمولی است و برای دسترسی سریع و راحت به اقلام پرمصرف مثل نوشیدنی‌ها، اسنک‌ها، سس‌ها، پنیرها طراحی‌شده است. فضای داخلی یخچال Show Case برای نگهداری مواد غذایی حجیم‌تر و تازه‌تری مثل سبزیجات، گوشت و میوه‌ها که به مدت طولانی‌تری در یخچال نگهداری می‌شوند و باید تازگی‌شان حفظ شود مناسب است.

نوآوری جریان هوای یکنواخت سامسونگ(All Around Cooling) ، با دارا بودن خروجی‌های خنک‌کننده‌ مجزا، هر اینچ از محفظه‌ یخچال و فریزر را خنک می‌کند. به‌عبارت‌دیگر در این یخچال برخلاف یخچال‌های متعارف، تمامی نقاط دستگاه همیشه خنک هستند. هوای سرد از خروجی‌های چندگانه در همه‌ قفسه‌ها پخش می‌شود، درنتیجه میوه‌ها و سبزیجات در محفظه‌های یخچال به مدت طولانی‌تری تازگی خود را حفظ می‌کنند.

قسمت آبریز یخچال Showcase دارای ظاهری شفاف است و از استیل ضدزنگ ساخته‌شده است. دستگاه یخ‌ساز آن نیز با ظرفیت ذخیره‌ دو کیلوگرم یخ، درون درب فریزر تعبیه‌شده و به فیلتر آب مجهز است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این یخچال، تکنولوژی کمپرسور خطی هوشمند آن است که از طریق تنظیم کردن اتوماتیک کمپرسور در هفت دور موتور مختلف، باعث بهره‌وری انرژی و عملکرد سرمایش می‌شود. به‌این‌ترتیب حتی باوجود باز و بسته شدن مکرر درب یخچال، گذاشتن ظرف غذای داغ درون یخچال و یا تغییرات دمای بیرون، یخچال به‌سرعت عکس‌العمل نشان می‌دهد. به‌این‌ترتیب مصرف انرژی را کاهش داده و هوای خنک داخل یخچال را فراهم می‌کند. تا 40% صرفه‌جویی در مصرف انرژی، سروصدای کمتر و طول عمر بیشتر یخچال، دستاورد کمپرسور خطی هوشمند است. این دستگاه دارای 123 ماه گارانتی است.

اولین  و تنها یخچال  Showcase در دنیا با طراحی نوآورانه و ویژگی‌های منحصربه‌فرد، پاسخگوی نیاز خانوادهای‌ امروزی است./

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه