اصطلاح Auto optimal wash در ماشین لباسشویی | وبلاگ دلتاکالا

2 سال پیش

 اصطلاح Auto optimal wash در ماشین لباسشویی | وبلاگ دلتاکالا با ما همراه باشید با توضیحاتی درباره این قابلیت ماشین های لباسشویی سامسونگ

اصطلاح Auto optimal wash در ماشین لباسشویی | وبلاگ دلتاکالا با فعال شدن برنامه( بهترین شستشوی اتوماتیک )٬ ابتدا چهار حسگر، اطلاعات مربوط به البسه موجود در ماشین، شامل اندازه، میزان چرک و آلودگی، مقدار آب و مواد پاک‌کننده لازم را بررسی می‌نماید. پس از آن اطلاعات جمع‌آوری شده، مناسب‌ترین برنامه شستشو شامل دما، میزان آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت گردش به طور خودکار تعیین می‌شود. همچنین مخزن شوینده Auto Dispenser، به طور خودکار و به مقدار لازم، مواد پاک‌کننده و نرم‌کننده را در فرآیند شستشو وارد می‌سازد و دیگر نیازی به پر کردن مخزن مواد شوینده برای هر بار شستشو نیست.

 

 

انتخاب برنامه شستشو، میزان شوینده و آب مصرفی را به دستگاه هوشمند سامسونگ بسپارید.
۱- سنسور تشخیص وزن البسه: بعد ازورود البسه به داخل لباسشویی سنسور موجود در لباسشویی وزن لباس‌ها را اندازه‌گیری می‌کند.
۲- سنسور تشخیص میزان مصرف آب: این سنسور با توجه به میزان البسه کار آبگیری رامتناسب با حجم لباس صورت می‌دهد در نتیجه از ورود بیش از اندازه آب به دیگ جلوگیری می‌کند.
۳- سنسور سنجش میزان کثیفی: این سنسور هوشمند بعد ازگذشت زمانی از شستشو، میزان کثیفی البسه را اندازه گیری می‌کند.
۴- سنسور تشخیص میزان مصرف مواد شوینده: بعد از تشخیص میزان کثیفی در صورت نیاز به مواد شوینده بیشتر این سنسور دستور ورود مواد شوینده بیشتر را به دستگاه می‌دهد.

 

  • برای دیدن بهترین برندهای ماشین لباسشویی با قابلیت های ویژه اینجا کلیک کنید
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه