درباره برند عرشیا(Arshia)، تخت پادشاهی

4 سال پیش

ذوق و سلیقه همکار آلمانی ما در انتخاب نام برند شرکتش نشان دهنده توجه به فرهنگ و گروه های مختلف مصرف کننده اش است. آنقدر که کلمه عربی عرشیا را که در ایران گاهاً با املاء ارشیا نیز نوشته می شود را انتخاب نموده و در بخش چشم انداز وب سایت رسمی خود می گوید عرشیا که به معنی تخت پادشاهیست در واقع ارزش محصولات ما در حوزه لوازم خانگی را نسبت به رقبا نشان می دهد.
بیش از دو دهه برند عرشیا در زمینه طراحی ، توسعه و ساخت محصولات لوازم خانگی بصورت بین المللی در حال فعالیت است. این برند در رعایت اصول طراحی مدرن بقدری موفقیت آمیز بوده است که شرکت های بزرگ لوازم خانگی را به چالش کشیده است. آنچه که امروزه همگان خواهان آن هستند،سهولت در استفاده و زیبایی لوازم خانگی است.بگذارید در یک مثال ساده این هنر بزرگ کمپانی عرشیا را برایتان بیشتر توضیح دهم.
وسیله ی که روزانه در هر منزل و آشپزخانه ای استفاده می شود ، یکی از اجزاء تصویر زیر است، انواع چاقو یا کارد که شامل چاقوی مخصوص سر آشپز ، چاقوی سبزیجات ، چاقوی مخصوص پیاز ، چاقوی کوچک ، چاقوی ابزار، ساطور، قیچی و ……  می باشد.

ست کارد آشپزخانه عرشیا

سرویس کارد آشپزخانه

به دسته های چاقوها نگاه کنید. طراحی دسته ها به گونه ای است که براحتی در دست گرفته می شود و از لیز خوردن به سمت تیغه جلوگیری می کند.به تیغه ها نگاه کنید تیغه ها از جنس استیل کروم مولیبدن-وانادیم ساخته شده است و این جنس یعنی شما براحتی می توانید آنرا تیز کنید، ضد زنگ ،ضد لکه و سبک است و در برابر سائیدگی بسیار مقاوم عمل می کند. حتماً یادتان می آید که پیشتر سرویس  کارد ها در بسته بندیهای نظیر یک کیف کوچک عرضه می شد. کماینکه امروزه نیز برخی از شرکت ها از آن بسته بندی استفاده می کنند. نوع طراحی مربوط به بسته بندی و محل نگهداری چاقوها به نحویست که علاوه بر زیبایی ؛ سهولت در انتخاب نوع کارد را نیز فراهم می آورد. محفظه ی برای هر نوع کارد تعبیه شده است که ضمن محافظت از تیغه ها، زیبایی را نیز در خود دارد.
همانطور که خواندید زیبایی و کاربردی بودن این محصول موجب رضایت مصرف کنندگان می شود. باید به عنوان یک مصرف کننده با اطمینان به شما بگویم بسیاری دیگر از محصولات این برند نیز همینگونه می باشد.
تنوع محصولات، گارانتی، کیفیت و قیمت مناسب برند عرشیا از جمله دلایل دیگریست که موجب محبوبیت و افزایش خرید این برند در ایران و کشورهای همسایه شده است.
شما براحتی می توانید بسیاری از لوازم خانگی خود را از برند عرشیا انتخاب نمایید.

لوازم خانگی برند عرشیا

لوازم خانگی برند عرشیا

۱۴ ماه ضمانت برای لوازم برقی ۳ تا ۵ سال گارانتی برای ظروف تفلون  ۲۵ سال ضمانت برای سرویس های کارد و چنگال یکی دیگر از ویژگی های حائز اهمیت در انتخاب محصولات این برند می باشد. دفاتر خدمات پس از فروش این برند در سراسر کشور وجود دارد و خدمات گارانتی را ارائه می نمایند.
کیفیت محصولات عرشیا به مراتب بالاتر از معدود محصولاتی است که در داخل کشور تولید می گردد. این برند هم ردیف با برندهای درجه یک چین می باشد. محصولات عرشیا تحت نظر و با لیسانس کشور آلمان در کشورهای چین، ترکیه و کره تولید می گردد.
از آنجایی که قیمت بعنوان یکی از فاکتورهای انتخاب لوازم خانگی است بنابراین محصولات برند عرشیا گزنیه ی مناسبی برای  مصرف کنندگان با متوسط درآمد پایین و متوسط می باشد.
فروشگاه اینترنتی دلتا کالا افتخار دارد طیف گسترده ی از محصولات عرشیا را به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی این برند در سراسر کشور به دست مصرف کنندگان گرامی برساند.

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار