ارشیا الکتریک (Arshia)

5 سال پیش
آبمیوه گیری 4 کاره ارشیا الکتریک

آبمیوه گیری 4 کاره ارشیا الکتریک

شركت ارشيا الكتريك در سال 1381 با سابقه 20 ساله مديران موسس كه سابقه تاسيس و راه اندازي چندين واحد قبلي را در كارنامه خود داشتند افتتاح گرديد و از ابتدا با ايجاد واحد R&D و كنترل كيفيت QC جهت محصولاتي با كيفيت بر اساس شعار

محصولات ارشيا الكتريك گلچيني از تجربه و تخصص

به خريداران عرضه نموده است و اثبات اين شعار توليدات متنوع و متناسب، هر ساله يك محصول جديد با سليقه هاي خريداران در همه شهرها و نقاط مي باشد همچنين موفق به كسب 2 گواهينامه ثبت اختراع گرديده است.

این شرکت فعالیت خود را با طراحی و تولید انواع پنکه های رومیزی آغاز و با بکارگیری فناوری روز دنیا و طراحی نوین، گستره محصولات خود را به انواع پنکه های سقفی و ایستاده، لباسشویی، جارو برقی، بخاری های هالوژنی کم مصرف و سه المنتی افزایش داده است و آبمیوه گیری و سرخ کن جزء طرحهای آینده این شرکت می باشد. این شرکت با استفاده از طیف وسیعی از متخصصان و مشاوران مجرب موفق به تولید محصولاتی زیبا و با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب و غیر قابل رقابت گردیده است. علاوه بر این، داشتن بیش از 100مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور، این شرکت را به عنوان یک واحد پیشرو،آماده ی ارائه خدمات به مشتریان نموده است.

 ما با تلاش و عشق با دسترسي به آخرين تكنولوژي روز همواره تلاش مي نمائيم تحقيقاتمان به گونه اي انجام گيرد كه قادر باشيم محصولات جديد و با کیفیت به بازار عرضه كنيم.

افتخارات

شرکت ارشیا الکتریک همگام با گسترش فعالیتهای خود ، با توجه به معیار های مشخص شده در استراتژی و خط مشی و منظور نمودن اصول صنعتی در فرایند طراحی و ساخت محصولات جدید تا کنون موفق به ثبت چندین اختراع، از جمله پنکه سقفی با کلید پشه کش دار، پنکه سقفی چهار پره با قابلیت چرخش 320 دور و پنکه بخاری هالوژنی با تکنیک جدید دو کاره  گردیده است.

ضمنا این شرکت در راستای سیاستهای مشتری مدارانه و نیز با ارتقاء سطح کیفی محصولات خود موفق به کسب نشان استاندارد ملی ایران و گواهی نامه های ایزو 9001، ایزو 17025  آزمایشگاهی، مدیریت کیفیت و پرستیژ نمونه 2010 گردیده است.

در راستای چشم انداز 10 ساله توسعه شرکت ارشیا الکتریک، بدست آوردن رضایت کامل مشتری افزایش صادرات و معرفی برند های ملی و بین المللی از جمله مهمترین اهداف این شرکت به شمار می روند.

شرکت ارشیا الکتریک با تولید و توزیع محصولات لوازم خانگی با بهترین کیفیت و تلاش برای بهینه سازی محصولات ، با توجه به تخصص و تجربه کارکنان، خود را مأموریت خود می داند و در جهت افزایش رفاه خانواده ها از طریق عرضه محصولات لوازم خانگی با کیفیت گام بر خواهد داشت.

    استانداردها :

      1- استانداردهای ملی و بین المللی کیفیت

        2- کسب 2 گواهی ثبت اختراع از اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی

      3- استاندادرهای آزمایشگاهی

        4- استاندارد های جهانی موتورها

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه