خدمات پس از فروش زیرووات

3 سال پیش

 

خدمات پس از فروش زیرووات شرکت “زیرووات” در سال ۱۹۴۹ میلادی در شهر میلان ایتالیا تاسیس گردید ؛ آغاز اولین تولید و توزیع ماشینهای لباسشویی در این شرکت به سال ۱۹۵۷ میلادی برمی گردد.

در حال حاضر این شرکت با نوآوری در محصولات ، در جهت برآوردن نیازهای بازار با اعطای نمایندگی به ۹۰ کشور مختلف در اقصی نقاط دنیا و راه اندازی ۲۰۰۰ مرکز خدمات پس از فروش به عنوان یکی از گسترده ترین برندهای معتبر لوازم خانگی در سطح بین الملل فعالیت مینماید.

با توجه به کیفیت ، مرغوبیت و نوآوری در مجموعه محصولات  پاکشوما  در ایران ، شرکت زیرووات برآن شد تا نمایندگی انحصاری توزیع محصولات این برند بین المللی در ایران را به شرکت پاکشوما واگذار نماید، و درحال حاضر با توجه به کیفیت  محصولات ، نوآوری در کاربرد کالا و شبکه توزیع گسترده این مجموعه در ایران سهم قابل توجهی از بازار شوینده در بخش لوازم خانگی را برند زیرووات به خود اختصاص داده است.

برای اینکه اطلاعاتتان درباره شرکت زیرووات(Zerowatt) زیادتر شود و بدانید که اصلاً زیرووات چه برندی است، سعی کردیم که برایتان توضیحاتی تا حد ممکن به صورت کامل و جامع، ارائه کنیم که بتوانید در تصمیم گیری خود مسیر بهتری را در پیش بگیرید

شرکت “زیرووات” در سال ۱۹۴۹ میلادی در شهر میلان ایتالیا تاسیس گردید ؛ آغاز اولین تولید و توزیع ماشینهای لباسشویی در این شرکت به سال ۱۹۵۷ میلادی برمی گردد.

این شرکت از زیرمجموعه های گروه لوازم خانگی کندی(Candy Group) میباشد و دفتر تحقیق و توسعه(یا همان R&D) آن در حال حاضر در ایتالیا مستقر است.

در حال حاضر این شرکت با نوآوری در محصولات، در جهت برآوردن نیازهای بازار با اعطای نمایندگی به ۹۰ کشور مختلف در اقصی نقاط دنیا و راه اندازی ۲۰۰۰ مرکز خدمات پس از فروش به عنوان یکی از گسترده ترین برندهای معتبر لوازم خانگی در سطح بین الملل فعالیت مینماید.

 

خدمات پس از فروش زیرووات با توجه به کیفیت ، مرغوبیت و نوآوری در مجموعه محصولات  پاکشوما  در ایران ، شرکت زیرووات برآن شد تا نمایندگی انحصاری توزیع محصولات این برند بین المللی در ایران را به شرکت پاکشوما واگذار نماید، و درحال حاضر با توجه به کیفیت  محصولات، نوآوری در کاربرد کالا و شبکه توزیع گسترده این مجموعه در ایران سهم قابل توجهی از بازار شوینده در بخش لوازم خانگی را برند زیرووات به خود اختصاص داده است.

اگر این روزها سری به بازار لوازم خانگی داخل کشور زده باشید، مسلماً نام این برند را از فروشنده ها شنیده اید. معمولاً یکی از دغدغه های مهم خریداران لوازم خانگی نام برند و همینطور اطلاع از کیفیت و کارایی آن است.

لیست نمایندگی های خدمات پس از فروش زیرووات

 

 

آذربایجان غربی
اردبیل
کهکیلویه و بویراحمد
آذربایجان شرقی
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
خراسان جنوبی
خراسان رضوی
خراسان شمالی
قزوین
فارس
سیستان و بلوچستان
سمنان
زنجان
خوزستان
کرمانشاه
کرمان
کردستان
چهارمحال وبختیاری
همدان
هرمزگان
مرکزی
مازندران
لرستان
قم
یزد
گیلان
گلستان
واحد خدمات پس از فروش :
تلفن: 73043
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه