درباره برند پیلوت گاز PILOTGAS | وبلاگ دلتاکالا

2 سال پیش

معرفی برند پیلوت گاز 

پیشینه

درباره برند پیلوت گاز PILOTGAS | وبلاگ دلتاکالا در این مقاله به معرفی و بیوگرافی پیلوت گاز تهران میپردازیم ، در گوشه‌ای از خاک وطن اسلامی، سرآغاز تولیدات شرکت پیلوت به دست توانای مردی از دیار آذربایجان شرقی بنام عبدالحسین توتونچیان پایه‌گذاری گردید. ابتدا در تهران تولید بخاری نفتی سرآغاز کار بود، تا سال ۱۳۵۴ که بخاری نفتی به شبکه‌سازی اجاق تبدیل گشته و در کنار آن بخاری‌برقی سه شعله، برنامه‌ریزی و تولید گردید. در سال ۱۳۵۶ شركت به طراحی اجاق‌گاز به‌صورت سه شعله اتاقک دار ساده همت نهاد.

معرفی و بیوگرافی پیلوت گاز
دهه ۶۰

درباره برند پیلوت گاز PILOTGAS | وبلاگ دلتاکالا درباره برند پیلوت |  پس از طی کردن مراحل در سال ۱۳۶۲ در جهت توسعه کار، محل کارخانه به کرج منطقه صنعتی سیمین دشت منتقل گردید. پایه‌ریزی اجاق‌گاز فردار پیلوت از سال ۱۳۶۸ شروع و سرفصل تولید و نوآوری گردید. با کنار گذاشتن تولید شبکه و بخاری‌برقی و تولید اجاق‌گاز سه شعله اتاقک دار، تجربه عبور از تولید اجاق ساده به فردار آغاز کردید. اولین ابتکار، تولید اجاق‌گاز فردار بارنگ مشکی و لیموزین بود. در تولید اجاق‌گازهای فردار ۵ شعله ابداعات و اختراعات درروند تولید، برنامه‌ریزی و اجرا می‌گشت.

 

 

روند رو به رشد تولید همچنان با اخذ مدارج از نقاط مختلف دنیا در حال پیگیری بود. تلاش گران عرصه صنعت و نیروهای متخصص با همفکری مدیریت، در کنار جدیت و کوشش کارکنان در تولید اجاق‌گاز پنج شعله فردار با اختراع تایمر دیجیتالی، سیستم سخنگوی الکترونیک، صفحه‌های متحرک و قفل کودک در دسته شیرهای این اجاق، موفق به کسب افتخارات ذیل گشتند.

درباره برند پیلوت بیشتر بدانیم

۱ – دریافت پروانه واحد تحقیق و توسعه (( R&D )) از وزارت صنایع – سال ۱۳۷۶

۲ – واحد نمونه کشوری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران – سال ۱۳۷۷

۳ – واحد نمونه کشوری در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تهران – سال ۱۳۷۸

۴ – دریافت گواهینامه ثبت اختراع سیستم تایمر سخنگو الکترونیک از هیئت‌علمی پژوهشکده برق و کامپیوتر تهران – سال ۱۳۷۹

۵ – عضو انجمن مدیریت کنترل کیفیت تهران – سال ۱۳۷۹

۶ – طرح مشارکت با شرکت شات آلمان درزمینهٔ تولید اجاق رویه شیشه‌ای – سال ۷۹ ۱۳

۷ – دارنده نشان برتر کیفیت بین ۱۵۹ کشور جهان از مادرید اسپانیا – سال ۲۰۰۰ میلادی – سال ۱۳۷۹

۸ – دارنده نشان برتر کیفیت بین ۱۶۹ کشور جهان از آمریکا – سال ۲۰۰۱ میلادی – سال ۱۳۸۰

۹ – اولین دارنده طرح برتر اجاق از فرهنگستان هنر – سال ۱۳۸۰

پس از حضور آقای مهندس غلامرضا محجوب در سمت مدیریت عامل،استراتژی تولیدات خود را بر پایه بهبود مستمر و تنوع محصولات باکیفیت جهت برآورده کردن نیازهای متنوع مشتریان بنانهاده و با به خدمت گرفتن کارشناسان مجرب توسط مدیریتی خلاق و کارآفرین،در مدتی اندک توانسته است پیشرو در صنعت تولید اجاق‌گاز مطرح نماید در این راستا گروه صنعتی پیلوت پس‌ازاین تحول،علاوه بر کسب انواع جوایز و استانداردهای داخلی،موفق به کسب جوایز بین‌المللی از قبیل طلای مدیریت کیفیت جهانی امریکا،ستاره کیفیت اسپانیا،کیفیت وبرتری تولیدات اسپانیا،کسب رضایت مصرف‌کننده اسپانیا،نوآوری و فنّاوری CC100 اسپانیا و کیفیت برتر آلمان شده است.

مشاهده محصولات پیلوت به همراه قیمت محصولات 

واما امروز
و اکنون پس از سال‌ها تلاش بی‌وقفه،واحد طراحی مهندسی وتواید این گروه صنعتی،با استفاده از فن‌آوری‌های جدید برای اولین بار موفق به طراحی و ساخت جدیدترین دستاوردهای صنعت جهانی لوازم‌خانگی (اجاق‌گاز)گردیده که در آینده نزدیک به بازار عرضه خواهد شد ونیز مفتخر به تولید اولین اجاق‌گاز دارای برچسب انرژی (رتبه A) در ایران گردیده که این افتخار می‌تواند نقش برجسته‌ای را در صرفه‌جوئی‌های چشمگیر سالیانه در مصرف منابع ملی گاز در کشور ایفا نمایید.

« همانا، تولید باکیفیت برتر، سرلوحه افتخارات ما هست »

لطفا برای اطلاع از لیست قیمت لوازم خانگی بر روی عکس ذیل کلیک کنید.

معرفی و بیوگرافی پیلوت گاز

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار