درباره برند گوسونیک|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 

درباره برند گوسونیک|وبلاگ دلتاکالا شرکت گوسونیک در سال ۱۹۷۹ با برند تجاری Gosonic و دامنه فعالیت تولید لوازم خانگی و دستگاه های تهویه مطبوع شروع به فعالیت کرد. هم‌اکنون این شرکت بیش از ۱۰۰۰ مدل از محصولات خود را به بازار ایران عرضه کرده است.

درباره برند گوسونیک|وبلاگ دلتاکالا  فروشگاه آرکا نماینده اختصاصی محصولات گوسونیک می باشد. این برند معتبر بیش از ۵۰۰ سرویس خدمات پس از فروش در کشور ایران و عراق را دارا می باشد. لازم است بدانید که محصولات گوسونیک برند معتبر معروف برای تمامی محصولات خود گارانتی یکساله به مشتریان ارائه می نماید.

درباره برند گوسونیک|وبلاگ دلتاکالا رده‌بندی محصولات گوسونیک ازنظر قیمت در سطح متوسط رو به بالا و ازلحاظ کیفیت در سطح خوب روبه عالی می‌باشد. در بخش خدمات پس از فروش این شرکت در حال حاضر ۴۸۲ نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد و در حال افزایش مراکز فروش و خدمات خود به‌صورت سراسری می‌باشد.

نمونه محصولات گوسونیکتلویزیون گوسونیک

تلویزیون‌های ال ای دی
چای ساز گوسونیکچای سازاجاق برقی گوسونیک
اجاق‌های برقیپلوپز گوسونیکپلوپزغذاساز گوسونیکغذاسازمایکروویو گوسونیکمایکروویوساندویچ ساز گوسونیکساندویچ سازآب پرتقال گیری گوسونیکآب‌پرتقال گیریقهوه ساز گوسونیکقهوه ساز

با توجه به‌سرعت رشد صنعت لوازم‌خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیازهای متنوع و جدید مصرف‌کنندگان شرکت گوسونیک تولید خود را بر تنوع محصولات باکیفیت و باهدف برآوردن نیاز  مشتریان بنانهاده است.

حتماً ببینید »» مشاهده‌ی جدیدترین محصولات گوسونیک

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار