درباره برند آزمایش | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند آزمایش | وبلاگ دلتاکالا شرکت کارخانه های صنعتی آزمایش در شانزدهم اسفند سال ۱۳۳۷ شمسی با سرمایه سی میلیون ریال در تهران به ثبت رسید. نقطه آغازین حرکت بالنده شرکت، محل کنونی سرویس مرکزی شرکت واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از پارک ساعی تهران و نخستین محصول تولیدی آن نیز بخاری نفتی – آبگرمکن نفتی – تختخواب – میز و صندلی فلزی بود. مزیت اساسی این شرکت نسبت به سایر تولیدکنندگان داخلی لوازم خانگی در کشور، تمرکز بر مدرنیزه نمودن خطوط تولید و استفاده از تکنولوژی روز در محصولات خود می‌باشد. به گونه ای که هم اکنون اولین و تنها تولیدکننده یخچال فریزر بدون استفاده از گازهای مخرب لایه اوزن در ایران است. همکار خارجی شرکت در تولید یخچال فریزر و فریزر بدون برفک لیبهر آلمان و در تولید شومینه های گازی و الور انگلیس هستند که هرکدام در رشته های فعالیت خود از درباره برند آزمایش | وبلاگ دلتاکالا بهترین‌های دنیا هستند. در ادامه می‌توانید مصاحبه مرحوم محسن آزمایش بنیان گذار کارخانجات آزمایش که این مصاحبه حدود ۴۰ سال قبل توسط مجله تلاش انجام گرفته است را مشاهده کنید. به جهت یادآوری سابقه شرکت کارخانه های صنعتی آزمایش و اهمیت نکات آن که حتی امروز می‌تواند موردتوجه و استفاده مدیران کشور بخصوص در بخش تولید باشد.

 

لوازم خانگی آزمایش تلفیقی از تجربه و تکنولوژی

شرکت آزمایش با مدرنیزه کردن خطوط تولید و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات با کیفیت و فوق العاده کم مصرفی به بازار ایران عرضه کند..
این محصولات که شامل یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولرهای آبی و آبگرمکن گازسوز می باشد توانسته اند جایگاه خوبی در میان مصرف کنندگان ایرانی بدست بیاورند.

 

محصولات آزمایش

برند آزمایش برند آزمایش

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار