درباره برند میله | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند میله | وبلاگ دلتاکالا در سال ۱۸۹۹ کارل ميله و رينهارد زينکان آلماني، شرکت خانوادگي ميله را تأسیس کردند. اينک باگذشت بيش از صدسال، اين همکاري و مشارکت موفق کماکان  ادامه داشته بطوريکه در حال حاضر نسل چهارم از هر دو خانواده ميله و زينکان مشترکا مديريت کمپاني ميله را به عهده‌دارند. ميله يکي از بهترين و معتبرترين برندهاي دنيا می‌باشد که در طول ۱۱۴ سال سابقه درخشان خود، شعار هميشه بهترين را براي ارائه محصولات خود انتخاب نموده است.

ميله در سال ۲۰۰۷ با پشت سر گذاشتن کمپانی‌های گوگل و پورشه جايزه بهترين برند دنيا را از آن خودکرده است. ميله چندين دهه به توليد محصولاتي مانند دوچرخه، موتورسيکلت و ماشین‌سواری پرداخته ولي هميشه در حيطه لوازم‌خانگی با ابداعات خارق‌العاده خود دنيا را شگفت‌زده کرده است. محصولات خانگي ميله شامل جاروبرقي، ماشين لباسشويي و ماشين خشک‌کن، ماشين ظرف‌شویی، يخچال فريزر و لوازم توکار آشپزخانه مانند فر، گاز، ماکرویو، قهوه ساز و غيره می‌باشند. اين محصولات کاملاً ساخت کشور آلمان بوده و پس از گذراندن آزمایش‌های مختلف کنترل کيفيت براي ۲۰ سال  استفاده مستمر به بازار مصرف عرضه می‌گردند.

میله

درباره برند میله | وبلاگ دلتاکالا میله یک برند با کیفیت افسانه ای آلمانی در تولیدات لوازم خانگی با ۱۱۹ سال سابقه می باشد. اولویت اصلی میله ، ارائه کیفیت بسیار بالا در محصولاتش طی سالیان زیاد می باشد. عمر محصولات برند میله با توجه به قطعات و مواد اولیه با کیفیت بالای به کار رفته در آن ، بسیار بالا است. این شرکت محصولاتی هم چون ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، خشک کن ، یخچال و فریزر ، فر ، مایکروویو ، جاروبرقی و ‏.‏‏.‏‏.‏‏ دارد. تمامی محصولات شرکت میله ، همه مراحل تولید و بسته بندی آن در داخل کشور آلمان با کمک تکنیسین های مجرب و ماشین آلات تخصصی آلمانی انجام می گیرد. این واقعیتی است که کیفیت محصولات میله را اثبات می کند.

به کار گیری دقت بالا در طراحی ، تولید و مونتاژ قطعات از جمله مواردی است که می توان به آن اشاره نمود. این دقت بالا به دلیل استفاده از ماشین آلات دقیق و تکنولوژی پیشرفته آلمان است. محصولات میله تا ۲۰ سال بدون افت کیفی کار می کنند.

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار