ماشین لباسشویی تایتان ال جی : چند کاره تر و تمیز!

4 سال پیش

این روزها ما ماشین های لباسشویی جدیدی را در دسترس داریم که با یک تیر چند نشان می زنند. مثلا اینکه وقتی پای شست و شو به میان می آید مقوله سلامت و بهداشت هم ناخودآگاه مطرح می شود، وقتی درباره ماشین لباسشویی حرف می زنیم، داستان صرفه جویی در مصرف انرژی پر رنگ می شود، وقتی درباره شست و شو می گوییم یعنی درباره قسمتی از روزمره مان بحث می کنیم، قسمتی از روزمره مان که باید با صرفه جویی در وقت و انرژِی و در عین حال لحاظ کردن سلامت و بهداشت خانواده همراه باشد البته همراه با دقت کافی برای پاکیزگی که خب، چه کسی از چنین سبک زندگی بدش می آید؟
کمپانی های تولید محصولات خانگی هم با ترسیم همین چشم انداز از گذشته به حال آمده اند. نمونه ای بارز از این موضوع هستند. قرار است با یک تیر چند نشان بزنید.
قابلیت های منحصر به فرد این ماشین لباسشویی را می توان در این موارد خلاصه کرد: موتور Direct Drive یا همان بدون تسمه، قابلیت TurboWash که شستشوی سریع در ۵۹ دقیقه است، قابلیت True Steam یا شستشو با بخار آب ۱۰۰% خالص، نرم کننده با بخار، بوزدایی و رفع چروک ها با بخار ، قابلیت ضد حساسیت ، پنل کنترل لمسی ، دستگیره درب مخفی و سیستم عیب یابی هوشمند.

حتما ببینید : مقایسه چند مدل لباسشویی تایتان ال جی ؛ کدام یک برای شما مناسب است ؟

lg-titan

تعریف بسیار ساده ای که می توان از این ماشین لباسشویی ارائه داد که قطعا برای خانه دارها بسیار حائز اهمیت است، بهره مندی این وسیله از ۶ برنامه شستشو همانند شستشو با دست است که می تواند متناسب با نوع پارچه ها، برای هر کدام شستشوی مخصوص به همان پارچه را فعال کند. بنابراین دیگر از کش آمدن بافتنی ها و تغییر رنگ کتان ها و آب رفتن این پارچه و قد کشیدن آن یکی خبری نخواهد بود!
کنار همه اینها، به خصوص بچه دارها حتما از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد که این ماشین لباسشویی بیش از ۲۰ نوع از انواع لکه ها را از بین می برد که از جمله آنها می توان به لکه های شکلات، قهوه و امثال آن اشاره کرد.

حتما ببینید : همه برند های لباسشویی موجود در بازار همراه با مشخصات دقیق و قیمت ..
شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بخشی از مشکلات آلرژی که خواب و خوراک را از افراد مبتلا گرفته است ناشی از مواد آلرژی زای خانگی است که خب می تواند در پس یک شستشوی صحیح لباس به حداقل ممکن برسد. برای همین هم در بین همه قابلیت های تایتان ال جی می توان ویژگی ضد حساسیت بودن آن را بیشتر مورد توجه قرار داد چه اینکه تا ۹۹.۹ درصد از آلرژن های خانگی را کاهش می دهد و با نابود کردن باکتری ها، حداقل رخت و لباس شما را که مستقیم با پوست بدنتان تماس دارند از این لحاظ مصون نگه می دارد.
شما فقط چند دکمه را فشار می دهید و بعد می روید تا بقیه کارهایتان را به سرانجام برسانید. شما حتی صرفه جویی در آب و برق را هم اتوماتیک انجام می دهید. با همه این اوصاف نباید گاهی هم به جای غرولند به تکنولوژی ، حضورش را در زندگی روزمره خوش آمد گفت؟

لطفا امتیاز دهید
1
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

رسانه های همکار