درباره برند سایواگستر

3 سال پیش

سایواگستر

شرکت تولیدی سایوا گستر در سال ۱۳۸۰ با هدف نقش آفرینی در عرصه ی  اقتصاد ملی و بخش خصوصی و همچنین اشتغال زایی در امر تولید لوازم خانگی گاز سوز ، با تولید انواع آبگرمکن های مخزنی ایستاده (با علامت تجاری “ایران شرق”)وارد عرصه تولیدی گردید و هم اکنون علاوه بر آبگرمکن های گازی دیواری با تولید دوازده عنوان محصول از قبیل کولر رومیزی ، بخاری ، بدون دودکش ، آبگرمکن برقی و …. به فعالیت خود ادامه می دهد . درصدد است بزودی محصولات جدیدتری از قبیل انواع پکیج های زمینی و دیواری را به سبد محصولات خود اضافه نماید .

این شرکت در طول بیش از یک دهه تلاش صادقانه و بی شائبه در جهت اعتلای صنعت کشور و اقتصاد ملی به دریافت افتخارات زیر نایل آمده است:

–         دارنده نشان ملی استاندارد ایران

–         دارنده نشان CEاروپا

–         دریافت گواهی و تندیس چشم الماس فرانسه در زمینه کیفیت محصولات

–         عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران

–         دریافت تندیس و لوح زرین بانتا ( مشهورترین برندهای ایران)

–         دریافت تندیس و گواهی واحد نمونه کیفیت سال۸۹

–         دریافت تندیس و گواهی واحد نمونه کیفیت سال ۸۴

 

صادرات

کیفیت بالا و تنوع محصولات شرکت سایواگستر ، این شرکت را به عنصری توانمند در زمینه ی رقابت بین المللی تبدیل کرده و در پی استقبال مشتریان ، این شرکت گسترش صادرات را جزء اهداف  و برنامه های اصلی خود قرار داده و هر ساله بخش قابل توجهی از تولیدات خود را به دیگر کشورها از قبیل الجرایر ، عراق ،ازبکستان و … صادر می نماید.

شرکت سایواگستر در حال حاضر علاوه بر تولید آبگرمکن های گازی دیواری با تولید ۱۲ عنوان محصول از قبیل کولر رومیزی،بخاری بدون دودکش ، آبگرمکن برقی و آبگرمکن  نفتی به فعالیت خود ادامه میدهد و در صدد است بزودی محصولات جدیدتری از قبیل انواع پکیج های زمینی و دیواری را به سبد محصولات خود اضافه نماید.

همچنین شرکت سایوا گستر در جهت ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی خود از سه خط تولید مجهز به ماشین آلات پیشترفته خطوط  لعاب و رنگ پودری دارای سیستم فیلتراسیون سینترلامیلا ( از کشور سوئیس ) بهره گرفته و در جهت رعایت هر چه دقیق تر موازین استاندارد ملی ایران در تولید محصولات خود ، اقدام به تجهیز واحد کنترل کیفیت آزمایشگاه های خود به لوازم آزمایشگاهی پیشرفته نموده است .

این واحد تولیدی ضمن ارج نهادن به حسن انتخاب شما در خرید محصولات با کیفیت ، مفتخر است که کلیه محصولات خود را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه داخلی و خارجی و بهره گیری از کارشناسان مجرب تولید نموده و تمامی محصولات را همراه با ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد .

امید است پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در جهت اعتلای کیفیت محصولات و ارائه هر چه بهتر خدمات راهگشای ما باشد .

با آرزوی موفقیت و بهروزی

شرکت سایوا گستر

http://saiwagostar.com

 

محصولات سایواگستر

 

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید:

 

 

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار