درباره برند مشهد دوام

3 سال پیش

گروه تولیـدی صنـعتی مشـهد دوام در سال ۱۳۶۹ در زمـینی به وسـعت ۴۰۰۰ متر مربع و با ۱۶۸۰ متر مربع سالـن با مدیریـت ” حاج جعفر قهرمان ” و ۴۵ نفر نیروی متخصص وساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال ۱۳۷۵ مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود. در۲۶ آبان ماه ۱۳۷۸ به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید “آقای حبیب قهرمان “در تاریخ ۱۵ آذر ماه ۱۳۷۸ به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید.
در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت ۲۳۴۰۰ متر مربع و دارای ۱۷۰۰۰ متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد ۲۵۰ نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت گواهینامه ISO9001-2000 مدیریت کیفیت وCE ( گواهینامه صادرات ) گردیده است . در سال ۸۴-۱۳۸۳ موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور ( برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید .در سال۸۶-۱۳۸۵به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد.این واحد نیز در سال ۱۳۸۶ موفق به دریافت گواهینامه ISO14001-2004گردید.و همچنین در تاريخ ۷/۹/۸۶ مدير عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزيده شدند.


این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات ، رضایت مشتریان و کنترلهای موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر میدارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت “زنده یاد شادروان ” حاج جعفر قهرمان “می داند . یادو خاطره او در دلهایمان جاودان خواهد ماند.
در پایان ارج می نهیم انتخاب شایسته تمامی مصرف کنندگان عزیزی را که با انتخاب خود مشوق همیشگی ما بوده اند و از زحمات بی دریغ کلیه نمایندگان فروش در سرتا سر کشور عزیزمان ایران و خارج از کشور و سرویسکارانی که در بخش خدمات پس از فروش اصل مشتری مداری را ثابت نموده اند، قدرانی نموده وسپاسگزار تلاش بی شائبه طراحان خلاق،مهندسین مجرب ،تکنسینهای فهیم وکارگران سخت کوشی که موجبات رشد و توسعه پایدار این واحد تولیدی را فراهم نموده اند، هستیم.

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار