خدمات پس از فروش رسمی لوازم خانگی سامسونگ SAMSUNG | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 خدمات پس از فروش سامسونگ SAMSUNG

samsung

امور مشتریان سامسونگ : 8255-021

دکتر کوون اوه-هیون

مدیرعامل و نایب رئیس،

هیئت مدیره شرکت در تاریخ هشتم ژوئن 2012 دکتر کِوون اوه-هیون را رسماً به عنوان مدیرعامل شرکت سامسونگ الکترونیکس منصوب کرد.
از زمان پیوستن دکتر کِوون به واحد نیمه رساناهای سامسونگ الکترونیکس در سال 1985، وی در پیشرفت سریع سامسونگ الکترونیکس در صنعت نیمه‌رسانا نقشی محوری ایفا کرده است. او در سال 1992، ساخت و توسعه اولین حافظه DRAM 64 مگابایتی را در این صنعت با موفقیت به پیش برد و سه سال بعد به مقام معاونت واحد فناوری دستگاه‌های حافظه (Memory Device Technology) سامسونگ ارتقا یافت. دکتر کِوون در سال 1998 به عنوان معاون ارشد و مدیر بخش تراشه‌های ASIC قسمت مجتمع سازی در مقیاس بزرگ در سیستم‌ها انتخاب شد و در سال 2000 معاون ارشد اجرایی و مدیر فناوری مجتمع سازی در مقیاس بزرگ شد. او در ژانویه سال 2004 به مقام رئیس و مدیرکل بخش مجتمع‌سازی با مقیاس بزرگ در سیستم‌ها منصوب گشت. دکتر کِوون در طول ده سال خدمت خود در بخش مجتمع‌سازی با مقیاس بزرگ در سیستم‌ها، به دلیل دستیابی به رتبه اول از لحاظ سهم شرکت در بازار مدارهای مجتمع درایور نمایشگر، پردازنده‌های کاربردی و حسگرهای تصویری CMOS، شهرت خاصی کسب کرد. وی در ماه می سال 2008 به عنوان رئیس بخش نیمه‌رساناها (اکنون کارافزارهای دستگاهی) انتخاب شد و در دسامبر 2011 به مقام نائب‌رئیسی سامسونگ الکترونیکس ارتقا یافت.
دکتر کِوون مقالات متعددی در کنفرانس‌ها و سمینارهای مختلف از جمله کنفرانس بین‌المللی مدارهای جامد (ISSCC)، سمینار مجتمع‌سازی در مقیاس بسیار بزرگ (VLSI) و گردهمایی بین‌المللی دستگاه‌های الکترونیکی (IEDM) ارائه نموده است. ایشان همچنین دانش و تجربه فنی خود را در چندین نشریه تخصصی در زمینه مباحث مربوط به نیمه‌رساناها به اشتراک گذاشته است.
دکتر کِوون دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه ملی سئول، کارشناسی ارشد مهندسی برق از مؤسسه پیشرفته علم و فناوری کره (KAIST) و مدرک دکترای مهندسی برق از دانشگاه استنفورد می‌باشد.

درباره خدمات پس از فروش سامسونگ میتوانید با شماره فوق همین مقاله تماس بگیرید 

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه