تفال،فرانسوی کوچک و دوست داشتنی

4 سال پیش

تفال یک کارخانه فرانسوی است که از طریق طراحی و ساخت لوازم خانگی کوچک  با کیفیت مطلوب ، به شهرت جهانی رسیده است . بی شک یکی از دلایل پیشرفت این کارخانه، حمایت بی وقفه خانم ها از وسایل آشپزخانه تفال است. همه خانم ها عاشق آشپزخانه هستند و جالب اینکه حتی خانم هایی که به آشپزی علاقه ای ندارند هم از داشتن وسایل آشپزخانه زیبای تفال خرسند می شوند و این فرانسوی های کوچک، در تمام خانه ها دیده می شوند.

لوازم خانگی تفال

لوازم خانگی تفال

کارخانه تفال متعلق به شرکت Groupe SEB می باشد و تفال از ترکیب دوکلمه تفلون و آلومینیوم به دست آمده است .  کارخانه تفال در ابتدا به خاطر ساخت ظروف نچسب در دنیا مطرح شد . با اینکه بسیاری از رقبا، موفقیت  تفال را انکار می کنند اما واقعیت این است که کار  تفال نوآورانه بود و همه دنیا ظروف نچسب تفال را تحسین می کنند .

سرخ کن اکتی فرای تفال

سرخ کن کم روغن تفال

البته تبلیغات مناسب شرکت تفال ، در موفقیت جهانی این برند نقش بسزایی داشته است . برای مثال در زمانیکه بیش از هر ماده غذایی سیب زمینی سرخ کرده در آمریکا استفاده می شد و چاقی روز به روز در حال افزایش بود ،شعار تبلیغاتی تفال ، سیب زمینی سرخ کرده های خوشمزه ، فقط با یک قاشق روغن بود .

ظروف و وسایل برقی تفال

لوازم خانگی تفال

 ظروف و وسایل برقی تفال سال هاست امتحان خود را پس داده اند . شاید به این دلیل است که در ایران جزو پرطرفدارترین برند های لوازم خانگی محسوب می شوند و در زمان انتخاب بین چند برند ، تقریبا همیشه تفال است که مورد پسند واقع می شود .  البته خدمات پس از فروش این محصولات هم در محبوبیتشان نقش بسزایی دارند . شرکت پرکیش که از شرکت های معتبر در زمینه محصولات برقی است ، نمایندگی انحصاری محصولات تفال است و کارکرد مطلوب تمام کالاهای این شرکت را تا حدود یکسال ضمانت می کند .

نمونه برچسب ضمانت نامه محصولات تفال

نمونه ضمانت نامه محصولات تفال

از نظر ظاهری هم طراحی های چشم نواز و رنگ های زیبایی دارند که زیبایی جزو تفکیک ناپذیر انتخاب برای خانم هاست . مطمئنا یک خانم ، در زمان خرید یک وسیله ، علاوه بر کیفیت و جنس خوب ، زیبایی را هم جزو فاکتورهای انتخاب خود قرار می دهد و طراحان ریزبین تفال ، به خوبی این نکته را درک کرده اند .

لوازم خانگی تفال

لوازم خانگی تفال

تنوع محصولات تفال بسیار زیاد است و زمانیکه شخصی قصد دارد تمام لوازم  آشپزخانه را به صورت یکجا تهیه نماید ، هماهنگ بودن آنها از نظر رنگ و برند بسیار حائز اهمیت خواهد بود ، از برند تفال تقریبا تمام وسایل برای منزل را تولید میکند و همیشه در تکنولوژی  یک گام از سایر برند ها جلوتر است . مثلا  انواع متنوعی از آبمیوه گیری و پلوپز و سرخ کن ها را دارد که تقریبا هر نوع سلیقه  و خواسته ای را پوشش میدهد . محصولات دیگر تفال هم مانند اتو و جاروبرقی هایش همیشه جدیدترین کیفیت و تکنولوژی را داشته اند . برای مثال هم اکنون تفال اتوی مخزن دار خود را به بازار عرضه نموده است که با خصوصیات و ظاهر خاصش ، بی همتاست .

جاروبرقی تفال

جاروبرقی تفال

این اتو بخار دارای تنظیمات مختلف بخار و محزن آب متحرک است و در هر دقیقه ۱۰۰ گرم بخار تولید می کند. این محصول ۲۲۰۰ وات تفال دارای ۵ تنظیم بخار و دو درجه حرارت است . اتو بخار مدل Gv9150 دارای طراحی منحصر به فردی است و با کف سرامیکی اتوکشیدن لباس ها را اسان می کند . همجنین درجارت مختلف برای قدرت بخار سبب شده سخت ترین چین و جروک لباس ها به راحتی ازبین برود . این اتوبخار همچنین دارای سیستم خاموش شدن اتومات است .
شاید به همین دلیل است که بسیاری از عروس ها برای جهیزیه خود محصولات تفال را برمیگزینند و این از لحاظ تداوم فروش تفال در نسل ها ی آینده بسیار موثر است ، چرا که خردسالان آن خانه به طور ناخودآگاه هر روز چندین مرتبه محصولات و لوگوی این برند را خواهند دید و این خاطرات در گوشه ای از ذهنشان خواهد ماند .
پیشنهاد میشود در صورتیکه قصد خرید محصولات تفال را دارید ، به نمایندگی های فروش مجاز این محصول که در ادامه نام برده شده اند مراجعه فرمایید .

نمایندگی های مجاز تفال

نمایندگی های مجاز تفال

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار