با مولینکس زندگی آسان می شود

4 سال پیش

مولینکس نام یک شرکت معتبر قدیمی فرانسوی در حوزه لوازم خانگی است. مولینکس کلمه ی ترکیبی به معنی چرخ قدیمی است. عمده تولیدات این شرکت مربوط به لوازم خانگی کوچک می باشد که بیشتر خانم های خانه در آشپزخانه با آن سرو کار دارند . غذا ساز، سرخ کن، اتو ، جارو برقی، همزن، پلوپز، مخلوط کن، چندکاره ، غذاساز، میکسر از آن جمله می باشند.
مولینکس در سال ۱۹۳۷ توسط ژان مانتوله Jean Mantelet در فرانسه تاسیس شد .مدل تجاری این شرکت هدف گیری بازار آینده و برآورده نمودن نیازهای کلیه ی اقشار و گسترش این برند در بسیاری از نقاط دنیا بوده است.تولید انبوه و قیمت مناسب و کاهش هزینه ها از جمله سیاست های این برند در تمامی این سالها بوده است.با مولینکس زندگی آسان می شود
آنچه که این برند را از سایر برندها متمایز می کند  توجه به تغییرات و تقاوت سلیقه ی جوامع هدف خود است . بعنوان مثال در در اوایل دهه ی ۱۹۶۰، ژان مانتوله به منظور واقعیت بخشیدن به هدف بزرگش یعنی موفقیت در بازار آمریکا، چند نمونه از خردکن های برقی خود را به آنجا فرستاد.
پاسخ نماینده ی آمریکایی او غیر منتظره بود؛ او توضیح می داد که با وجود آنکه محصولات ارسالی در فرانسه و برای فرانسویان جذاب هستند. اما در بازار آمریکا فقط به دلیل شکل ظاهریشان فروش نمی روند! او به مانتوله پیشنهاد کرده بود که از یک طراح واقعی بهره بگیرد. پیشنهادی که مورد توجه واقع شد.
بنابراین شتاب تغییرات از جنس محصول آغاز شد و به شکل ظاهری، اندازه و رنگ بندی به پایان رسید . در طول چندین دهه فعالیت این برند استفاده از رنگ های قهوه ای،نارنجی، سفید و قرمز هر کدام بیانگر نوعی پیام به مصرف کنندگان بوده است . از آن زمان به بعد محصولات مولینکس بیانگر نوعی سبک که ترکیبی از نوآوری، زیبایی شناسی و کاربردی بودن است در بازار عرضه گردید.

آنچه که ما مصرف کنندگان ایرانی را نسبت به برند مولینکس وفادار کرده است ، کیفیت خوب، قیمت مناسب و طیف گسترده ای محصولات نسبت به نمونه های مشابه آن است. در بسیاری از خانه هایی مادربزرگ ها، مادران و نوعروسان این برند را می توان دید.
شاید از این دست عبارت ها که بار نوستالژیک برند مولینکس زیاد است ، شنیده باشید که ” مامان من ۵۰ سال پیش توی جهیزیه اش … مولینکس را داشت من هم …. مولینکس را خریدم “

ضمانت و قابل تعمیر بودن لوازم خانگی یکی از دغدغه های بزرگ خریداران است. بدرسان الکترونیک نماینده رسمی برند مولینکس در ایران توانسته است خدمات پس از فروش خوبی به مشتریان در این چندسال ارائه دهد.
اگر بخواهیم برند مولینکس را نسبت به برندهای مشابه خود مقایسه کنیم بهتر است علاوه بر توجه به شعار این شرکت به سابقه ذهنی مصرف کنندگان و صنعت گران این شرکت برگردیم.

لوازم خانگی مولینکس زندگی را راحت می کندبرند مولینکس به عنوان یکی از برندهای معتبر در ایران همیشه در جهت ایجاد فرهنگ صحیح سلامت تلاش کرده است. شاید برایتان جالب باشد که وقتی به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید، می بینید که دستورات آشپزی و نکات تغذیه ای بخش مهمی از وب سایت را به خود اختصاص داده است.

به نظر می رسد با در نظر گرفتن همین سیاست و پشتیبانی شرکت مولینکس، نماینده این برند در ایران یعنی شرکت بدرسان الکترونیک نیز در همین راستا قدم خوبی برداشته است.

علاقه مندان به برند مولینکس و یا خریداران این برند می توانند از اپلیکیشن آشپزی با مولینکس استفاده نمایند. جهت دریافت اپلیکیشین می توانید به اینجا مراجعه فرمایید . این اپلیکیشن به عنوان یک ابزار کمکی رایگان برای استفاده از تمامی امکانات وب سایت بدرسان الکترونیک می باشد که در آن به بخش های دستورات آشپزی، نکات تغذیه ای، محصولات و محصولات جدید، خبرنامه های مولینکس، اخبار مولینکس و …. دسترسی خواهید داشت.

مطالب به صورت مداوم و در فواصل زمانی کوتاه مدت به روز می شوند و شما قادر خواهید بود مطالب جذابی در مورد انواع رژیم های چاقی، لاغری؛ خواص مواد غذایی، غذاهای مختلف و … را همیشه همراه خود داشته باشید.

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار